Balustrady w schodach drewnianych

Nieodzownym elementem schodów jest balustrada.

W zależności od rodzajów schodów możemy zastosować różne balustrady. Najbardziej typową jest balustrada złożona ze słupków oraz tralek. Mimo klasycznego jej wyglądu, możemy ją wykorzystać w większości typów schodów, zmieniając oczywiście kolor, gatunek drewna czy też dodatki. Nawet klasyczne schody z odpowiednio użytymi elementami balustrady drewnianej mogą być efektowne, pełne szyku i stylu.
Schody Białystok
Nie wszyscy jednak lubią tradycyjne materiały. Wielu wybiera nowoczesne szkło, co w połączeniu z drewnem może stanowić znakomite połączenie, a na dodatek nie przytłaczać przestrzeni. Szkło nada wnętrzu lekkości, pozwoli wyeksponować piękno drewna i umożliwi zachowanie niczym nieograniczonego i nieprzysłoniętego wnętrza.
Do nowoczesnych balustrad należą również wycinane laserowo. Dzięki nowoczesnej technologii możliwe jest wycinanie bardzo różnych wzorów. 3 lub 6 mm blacha malowana jest proszkowo na kolor z palety RAL. Balustrada wycinana laserowo jest nie tylko efektowna, ale także trwała.
Oczywiście można też wykonać inne balustrady, np. stalowe bądź też kute. Wszystko zależy od wymagań zleceniodawcy i typu schodów.
Schody drewniane Białystok
Schody drewniane Białystok
Schody drewniane Białystok
Schody drewniane Białystok