Produkcja schodów Białystok

Najnowocześniejsze maszyny do obróbki drewna gwarancją jakości

Do obróbki drewna wykorzystujemy najnowocześniejsze maszyny (centra obróbki) firmy Biesse. Numeryczna obróbka CNC jest najbardziej zautomatyzowaną oraz precyzyjną metodą stosowaną przy obróbce drewna. Dzięki niej nasze schody są wykonane oraz wykończone z zegarmistrzowską precyzją. Dzięki możliwościom nowoczesnych maszyn i urządzeń jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej skomplikowane schody, finezyjne, klasyczne lub też bardzo nowoczesne.
Najnowocześniejszy sprzęt do obróbki drewna, gwarantuje doskonałe wykonanie naszych schodów.
Do produkcji schodów wykorzystujemy najnowocześniejsze maszyny numeryczne – CNC firmy Biesse Rover. Tego typu centrum obróbki umożliwia wykonanie wielu złożonych procesów przy użyciu tylko jednej maszyny.

Producent schodów Białystok

Precyzja i nowoczesność

Podstawowa, a zarazem najdroższa maszyna, która musi być w każdym nowoczesnym zakładzie branży stolarskiej, to 4-ro osiowa, nowoczesna i uniwersalna maszyna obróbcza z potężnym magazynem narzędzi. Bardzo szeroki stół do obróbki pozwala na opracowywanie dużych elementów w każdej zastosowanej w maszynie osi. Dodatkowo jest ona wyposażona w specjalne głowice frezarskie i wiertnicze, które używane jako narzędzie, w praktyce tworzy piątą oś do obróbki pod każdym kątem i w każdym miejscu. Renomowany producent maszyny, firma BIESSE, daje gwarancje czystości i dokładności każdej wykonywanej za jej pomocą czynności. Model ROVER klasy B jest jedną z najbardziej cenionych maszyn tego sektora na świecie.

Schody drewniane Białystok