Produkcja schodów

Najnowocześniejszy sprzęt do obróbki drewna, gwarantuje najdoskonalsze wykonanie naszych schodów.

Do produkcji schodów wykorzystujemy najnowocześniejsze maszyny numeryczne – CNC firmy Biesse Rover. Tego typu centrum obróbki umożliwia wykonanie wielu złożonych procesów przy użyciu tylko jednej maszyny. Producent schodów Białystok

Maszyna do obróbki drewna

Precyzja i nowoczesność.

Podstawowa a zarazem najdroższa maszyna, która musi być w każdym nowoczesnym zakładzie branży stolarskiej. Jest to 4-ro osiowa nowoczesna, uniwersalna maszyna obróbcza z potężnym magazynkiem narzędzi. Bardzo szeroki stół obróbczy pozwala na obróbkę dużych elementów w każdej zastosowanej w maszynie osi. Dodatkowo jest ona wyposażona w specjalne głowice frezerskie i wiertnicze, które używane jako narzędzie w praktyce tworzy piątą oś do obróbki pod każdym kątem i w każdym miejscu. Renomowany producent firma BIESSE daje gwarancje czystości i dokładności każdej operacji na niej. Model ROVER klasy B jest jednym z najbardziej cenionych maszyn tego sektora na świecie.

Producent schodów Białystok

Filmy:

Najnowsze komentarze

    Pielęgnacja ogrodów Białystok

    Co zrobić, aby ogród cieszył nasze oko, był zadbany, którego roślinność rośnie zdrowo? Do tego potrzebne są odpowiednie prace pielęgnacyjne, które utrzymają ogród we właściwej kondycji – Pielęgnacja ogrodów Białystok. Profesjonalne usługi ogrodnicze.